KONTAKTI


PISARNA
Vodja pisarne: Maja Sporn
e-mail: maja.sporn@cnvos.si

STIKI Z JAVNOSTMI IN ČLANI
Kontaktna oseba: Uroš Bonšek
e-mail: uros.bonsek@cnvos.si

ZAGOVORNIŠKI CENTER
Kontaktna oseba: Tina Divjak
e-mail: tina.divjak@cnvos.si

PROJEKTNO SREDIŠČE
Kontaktna oseba: Veronika Vodlan
e-mail: veronika.vodlan@cnvos.si

PRAVNA SLUŽBA
Kontaktni osebi: Matej Verbajs, Monika Kostanjevec
e-mail: matej.verbajs@cnvos.si, monika.kostanjevec@cnvos.si

INFORMACIJSKO SREDIŠČE
Kontaktna oseba: Tina Mithans
e-mail: tina.mithans@cnvos.si

Center za informiranje, sodelovanje in razvoj nevladnih organizacij - CNVOS
Povšetova 37
1000 Ljubljana
Telefon: (+3861) 542 14 22, +386 40 506 388
Faks: (+3861) 542 14 24
e-mail: info@cnvos.si
GORAN FORBICI
direktor
e-mail: goran.forbici@cnvos.si

TINA DIVJAK
namestnica direktorja
e-mail: tina.divjak@cnvos.si


Ta spletna stran uporablja piškotke. Prikaži podrobnosti
Dovolim piškotke